۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰

کلینیک زیبایی

اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰ ۰ دیدگاه

کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی : بهره مندی از پوستی جوان و درخشان در زیبایی چهره و بالطبع در افزایش اعتماد به نفس ، نقش مهمی ایفاء می کند. امروزه جوانسازی پوست از طرق مختلفی ، امکان حصول این مهم را محقق نموده است. ( تزریق چربی در اهواز )

ما در کلینیک خانواده ، بهترین کلینیک پوست و زیبایی اهواز ؛ کلیه روش های جوانسازی پوست را برای تمامی افرادی که خواهان دستیابی به پوستی زیبا و جوان هستند ، به بهترین نحو ممکن به انجام رسانده و نتایجی مطلوب و رضایت بخش برای آنان به ارمغان می آوریم.

کلینیک زیبایی خانواده ؛ بهترین کلینیک زیبایی در اهواز با بهره وری از کادری مجرب در زمینه جوانسازی پوست و بکارگیری تجهیزاتی مدرن و بروز ، آماده ارائه خدمات پیشرفته و تخصصی به مراجعین محترم می باشد.
جوانسازی پوست چیست ؟

طبیعتا فرآیند پیری ، برهه ای زندگی همه افراد می باشد که رهایی از آن اجتناب ناپذیر است ؛ اما از آن جا که علائم افزایش سن می تواند در کاهش اعتماد به نفس افراد تاثیر سوء ایجاد کند ، شاهد آن هستیم که افراد خصوصا خانم ها همواره در پی یافتن راهی هستند تا به کمک آن بتوانند نشانه های پیری را از چهره خود زدوده و به صورتی جوان و شاداب دست یابند.

امروزه جوانسازی پوست ؛ به تحقق این خواسته جامه عمل پوشانده و این امکان را فراهم ساخته که با بهره وری از آن ، بتوان فرآیند پیری را به تعویق انداخته و طراوت و جوانی از دست رفته پوست را به آن باز گرداند.

کلینیک زیبایی
تکنیک های جوانسازی پوست

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد ، روش های مختلفی به منظور جوانسازی پوست وجود دارد که انتخاب هر یک از این روش ها ، به نیاز فرد زیباجو بستگی دارد ؛ از این رو متقاضیان جوانسازی پوست در وهله اول باید مورد ارزیابی قرار گیرند.

پزشک متخصص ؛ پس از انجام معاینات و بررسی های لازم ، بر اساس صلاحدید خود و نیاز بیمار ، بهترین روش جوانسازی پوست را پیشنهاد نموده و مورد استفاده قرار می دهد.

از متداول ترین روش های جوانسازی پوست ؛ می توان به تزریق چربی ، تزریق ژل و بوتاکس ، مزوتراپی ، میکرونیدلینگ ، مزونیدلینگ و مواردی از این قبیل اشاره نمود که در ادامه به شرح توضیحات مختصری پیرامون هر یک از آن ها پرداخته ایم.

تزریق چربی

با تزریق چربی ، می توان به جبران حجم چربی از دست رفته پوست که به دنبال افزایش سن رخ می دهد پرداخته و همچنین چین و چروک و افتادگی پوست را نیز مرتفع نمود.

تزریق ژل

تکنیک تزریق ژل ، جهت رفع چین و چروک های پوستی و همچنین حجیم سازی برخی نواحی صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

تزریق بوتاکس

بوتاکس با ایجاد فلج موقت در موضع مورد نظر ، برای مدتی مانع بروز چین و چروک در آن ناحیه خواهد شد.

ضمنا بوتاکس تنها جنبه زیبایی نداشته و به منظور درمان سردردهای میگرنی و تعریق بیش از حد کف دست و زیربغل نیز می تواند مورد استفاده واقع شود.

کلینیک زیبایی

مزوتراپی

به کمک مزوتراپی ، می توان چین و چروک نواحی اطراف چشم و تیرگی دور چشم را برطرف نمود.

همچنین مزوتراپی ، امکان درمان خطوط ناشی از نوسانات وزنی و نیز حذف چربی های موضعی و سلولیت از بخش هایی از بدن اعم از غبغب را میسر نموده و همچنین در راستای درمان ریزش مو نیز می توان از آن بهره برد.

میکرونیدلینگ

با استفاده از میکرونیدلینگ ؛ می توان به درمان لک های پوستی ، جراحات پوستی ، جای زخم و اسکار ، خطوط استریا و رفع چروک های پوستی پرداخت.

مزونیدلینگ

مزونیدلینگ ؛ تلفیقی از روش های میکرونیدلینگ و مزوتراپی است که از تکنیک های مزوتراپی بهره برده و با مورد هدف قرار دادن لایه مزودرم پوست و افزایش جریان خون ، سبب تولید کلاژن بیشتر شده و بدین ترتیب به ترمیم و بازسازی پوست و همچنین رفع اسکار ناشی از جوش و آکنه می انجامد.