۲۴ مهر ۱۳۹۸
مهر ۲۴, ۱۳۹۸

جراحی بینی گوشتی

مهر ۲۴, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراحی بینی گوشتی

امروزه جراحان بینی، جراحی بینی گوشتی را با به کار گیری تکنیک های نوین انجام می دهند. از این رو برخلاف گذشته نتایج این جراحی، غیر قابل بازگشت می باشد و مورد استقبال متقاضیان جراحی بینی قرار گرفته است. ( فوق تخصص پلاستیک )

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی با لیزر
امروزه در همه جا صحبت از انجام عمل زیبایی بینی بدون جراحی ، است ؛ احتمالا شما نیز صحبت های بسیاری را در این باره شنیده اید به همین دلیل تصمیم گرفتیم توضیح کوتاهی درباره جراحی بینی با لیزر بدهیم.

با توجه به پیشرفت علم پزشکی ، لیزر کاربرد وسیعی در زمینه با تغییرات پوستی دارد ، با توجه به این موضوع باید بگوییم تنها کاربرد لیزر در جراحی بینی ، از بین بردن زخم های ناشی از برش های جراحی بینی می باشد و نمی توان جراحی بینی را به وسیله آن انجام داد ؛ تمام مطالب و سخنانی که شما در این باره می شنوید تنها جهت جلب توجه بوده و جنبه تبلیغاتی دارد.

عمل بینی گوشتی فانتزی
بینی گوشتی ، نیز همانند دیگر انواع بینی ویژگی های مخصوص به خود را دارد که عبارت اند از :

پوست ضخیم و غضروف ضعیف.

وجود پوست ضخیم در بینی های گوشتی دو دلیل دارد :

وجود بافت زیاد
وجود غدد چربی
افرادی که پوست ضخیم بینی آن ها به علت وجود غدد چربی می باشد ، نتیجه بهتری نسبت به افرادی که پوست ضخیم بینی شان به دلیل بافت زیاد است دریافت می کنند.

با توجه به ویژگی های بینی گوشتی ، جراحان بینی قادر به ایجاد تغییرات گسترده در آن ها نیستند ؛ لازم به ذکر است برای انجام جراحی بینی فانتزی یا عروسکی ، نیاز به ایجاد تغییرات بسیاری در بینی می باشد ، از این رو افرادی که بینی گوشتی دارند ، نمی توانند بینی خود را به شکل فانتزی جراحی کنند ؛ بهترین گزینه برای آن ها انجام جراحی بینی طبیعی می باشد.

نکته بسیار مهم در جراحی بینی گوشتی ، برگشت پذیری آن ها می باشد که باعث نگرانی بسیاری از بیماران می شود ؛ در این باره باید بگوییم که جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا امروزه جراحان بینی از تکینک هایی جدید و استانداری برای انجام جراحی بینی استفاده می کنند که برگشت پذیری آن ها را به حداقل رسانده است.

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی استخوانی
یکی دیگر از انواع بینی ، بینی نیمه غضروفی می باشد ؛ این نوع بینی ها ترکیبی از بینی های گوشتی و استخوانی هستند و ویژگی های هر دو بینی را دارند.

هزینه عمل بینی گوشتی
موارد بسیار زیادی از جمله تجربه جراح بینی ، دستمزد جراح بینی ، میزان ایرادات بینی و غیره در هزینه جراحی بینی ، تاثیر گذار هستند ؛ اما نوع بینی تاثیری در قیمت عمل بینی گوشتی ندارد.