۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۰

جراحی بینی فانتزی

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۰ ۰ دیدگاه

درباره جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی نوعی روند جراحی نسبتاً جدید جراحی بینی است که در دنیای امروز به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آن، افرادی زیادی را وارد رقابت با یکدیگر برای بهره مند شدن از آن نموده است. ( جراحی بینی در تهران )

جراحی بینی فانتزی نوعی جراحی بینی است که در آن، چندین نوع از بهترین و مطلوب ترین جراحی های بینی با هم ترکیب می شوند. نام این جراحی از مشهورترین عروسک دنیا گرفته شده است که ظاهراً دارای بی عیب و نقص ترین ویژگی ها از جمله بینی زیبا می باشد.

ویژگی های جراحی بینی فانتزی شامل موارد زیر می باشد:
ایمپلنت در پشت بینی و نوک بینی قرار داده می شود.

در ناحیه پشت بینی از گورتکس و سیلیکون استفاده می شود.

در این جراحی، در نوک بینی از غضروف طبیعی استفاده می شود. این غضروف را می توان از غضروف گوش یا غضروف سپتوم بینی به دست آورد.

بینی زیبا و خوب، بینی است که همچنان بعد از جراحی هم طبیعی به نظر برسد. از همین رو دکنر راضیه یابری در جراحی بینی فانتزی تلاش می کند تا حد ممکن این ویژگی را مد نظر قرار داده و رعایت کند.

در این نوع جراحی، نوک بینی درست مثل بینی عروسک باربی به سمت بالا کشیده می شود.

به منظور تامین نیازهای بینی شما، ایمپلنت های سفارشی مورد استفاده قرار می گیرند. این ایمپلنت ها از نظر شکل کاملاً متناسب با نیاز بینی شما بوده و در آن از جراحی پلاستیک سه بعدی استفاده می شود.

جراحی بینی فانتزی چگونه انجام می شود؟
شاید برای تان عجیب بنظر برسد، ولی توصیه می کنیم که همیشه قبل از هر انتخابی، دو بار درباره آن فکر کنید.

در جراحی بینی فانتزی مراحل زیر دنبال می شود:
بینی شما و برآمدگی های پیشانی تان نخست مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و ارزیابی می شود. تیزی نوک بینی و نیز بالا رفتگی بینی نیز باید مد نظر قرار گیرد.

ایمپلنت ها بر اساس تجزیه و تحلیل انجام شده توسط اسکنر سه بعدی ساخته می شود. این باعث می شود که جراح به این اطمینان خاطر برسد که ایمپلنت با نیازهای بینی شما هماهنگی لازم را داشته و بینی شما کاملاً طبیعی بنظر خواهد رسید.

پره های بینی و پشت آن نیز با دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. اکنون زمان آن فرا رسیده تا نوک بینی به طور سفارشی تحت درمان قرار گیرد.

غضروف گوش و غضروف سپتوم بینی برای استفاده در نواحی مورد نظر آماده می شود. در جراحی بینی از غضروف دوبله استفاده می شود.

جراحی بینی باید طبق زمانبندی انجام شود. شما برای جراحی آماده می شوید و تمامی اقدامات لازم برای روندهای قبل از جراحی انجام می شود.

بعد از انجام جراحی می توانید به منزل بازگشته و نیازی به ماندن در بیمارستان نمی باشد.

دستورالعمل های توصیه شده توسط جراح را با دقت دنبال کنید. از هرآنچه که به بینی شما قبل از بهبود کامل آن آسیب وارد می کند خودداری کرده و در چند روز اول بعد از جراحی در انجام فعالیت ها به خودتان سخت نگیرید.

داروهای تجویز شده توسط جراح بینی را طبق دستور مصرف کنید.