۱۶ فروردین ۱۳۹۹
فروردین ۱۶, ۱۳۹۹

اقدامات قبل از جراحی بینی

فروردین ۱۶, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی : برخی از افراد فکر می کنند که برای داشتن یک جراحی بینی موفقیت آمیز، انتخاب یک جراح بینی خوب کافی می باشد در صورتی که چنین نبوده و خود فرد نیز نقش موثری در رضایت بخش بودن نتیجه جراحی زیبایی بینی دارد. ( جراحی بینی لاهیجان )

برای اینکه بهترین نتایج از جراحی بینی حاصل شده و عوارضی در حین انجام این جراحی زیبایی و به دنبال آن برای فرد ایجاد نشود، بیماران باید اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به دقت رعایت کرده و انجام دهند.

انتخاب بهترین جراح بینی
بعد از اینکه تصمیم به جراحی بینی گرفته و اطمینان حاصل کردید که کاندیدای مناسبی برای این عمل زیبایی هستید به عنوان اولین اقدام باید یک جراح بینی خوب را انتخاب کرده و با این کار تا حد زیادی موفقیت آمیز بودن نتیجه جراحی زیبایی بینی تان را تضمین کنید.

ویژگی هایی که در ادامه آورده ایم از جمله بارزترین ویژگی های یک جراح بینی خوب است که می بایست آن ها را در حین انتخاب جراح بینی تان در نظر بگیرید:

داشتن وجدان کاری بالا
صبور بودن
داشتن برخورد خوب با مراجعان
برخورداری از قدرت تصور بالا
آگاهی از اصول زیبایی شناسی و ریاضی
بررسی وضعیت سلامت بیماران
تجویز آزمایشات و عکسبرداری های لازم
در نظر گرفتن سلیقه بیماران
داشتن تجربه زیاد جراحی بینی
موفقیت آمیز بودن کارنامه کاری و غیره.
اقدامات قبل از جراحی بینی چیست؟
بعد از اینکه با صرف دقت و زمان کافی جراح بینی تان را انتخاب کردید تمام انتظارات و توقعات تان از این جراحی زیبایی را با ایشان در میان بگذارید.
به طور صادقانه به سوالاتی که پزشک از شما در رابطه با وضعیت سلامت، سوابق ابتلا به بیماری های مزمن، مصارف و حساسیت های دارویی تان می پرسند پاسخ دهید.
پزشک برای اطمینان حاصل کردن از اینکه شما از نظر جسمی شرایط لازم برای عمل بینی را داشته و انجام این جراحی زیبایی خطری برای شما نخواهد داشت آزمایشاتی را برای تان تجویز می نماید که انجام آن ها ضرورت دارد.
مصرف سیگار و مشروبات الکلی به دلیل اینکه میزان اکسیژن خون را کاهش داده، ترمیم بخیه ها را با مشکل روبرو کرده و موجب کندی روند بهبود زخم ها می شود به مدت ۲ هفته قبل از جراحی بینی ممنوع است.
پزشک برای اینکه بتواند به دقت نسبت میان اجزا را بررسی کرده و به این ترتیب بهترین فرم بینی را برای تان انتخاب کند یکسری عکسبرداری را برای تان تجویز می کند که باید آن ها را انجام دهید.
مصرف داروهایی همچون ویتامین E و وارفارین باعث کاهش غلظت خون شده و در انعقاد خون اختلال ایجاد می کند لذا توصیه می شود که به مدت ۲ هفته قبل از عمل بینی مصرف این داروها را متوقف نمایید.
به مدت ۸ ساعت قبل از عمل بینی چیزی میل نکرده و شب قبل از آن شامی سبک میل کنید.