۲۲ خرداد ۱۳۹۸
خرداد ۲۲, ۱۳۹۸

جراحی بینی طبیعی

خرداد ۲۲, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی : برخی از افراد تمایل دارند پس از اتمام جراحی بینی مشخص نباشد که بینی عملی است و فرم بینی کاملاً طبیعی باشد.

اینگونه افراد ، فقط تمایل به رفع اختلالات مرتبط با فرم بینی دارند و نمی خواهند از فرم بینی مشخص شود که مورد جراحی قرار گرفته است و در اصل متقاضیان جراحی بینی طبیعی هستند. ( جراح بینی تهران )

فرم بینی جراحی شده برای تمام متقاضیان مهم است و تمام افرادی که اقدام به رینوپلاستی می کنند، توقع یک بینی کاملاً خوش فرم و زیبا را دارند.

به طور معمول بینی یا به صورت فانتزی یا به صورت طبیعی جراحی می شود که جراحی بینی طبیعی از متقاضیان بیشتری برخوردار است زیرا کاملاً متناسب با اجزای چهره است و برای هر فردی مناسب می باشد.

به طور معمول متقاضیان رینوپلاستی طبیعی ، آقایان هستند.

اکثریت بانوان برخلاف آقایان تمایل دارند که بینی تغییرات چشمگیری داشته باشد و بعد از رینوپلاستی مشخص شود که بینی جراحی شده است ، اینگونه افراد می توانند جراحی بینی فانتزی یا جراحی بینی عروسکی انجام دهد.

جراحی بینی طبیعی

مشخصات بینی طبیعی چیست؟
قوسی که بر روی بینی طبیعی ایجاد می شود ، بسیار نامحسوس است و همین امر بینی را طبیعی جلوه می دهد.
در جراحی زیبایی بینی طبیعی، نوک بینی در راستای بینی است و سربالا نمی باشد.
پره های بینی و سایز بینی با توجه به دیگر اجزای چهره کوچک می شوند تا بینی ، فرم مناسبی با دیگر اجزای چهره داشته باشد.
بنابراین نکات ذیل در عمل بینی طبیعی رعایت می شود:
رعایت هارمونی و زاویه متناسب بین لب و بینی
ایجاد هارمونی بینی فرم و زاویه نوک بینی
تغییر اندازه بینی و پره های بینی متناسب با سایر اجزای چهره
بهترین جراح بینی طبیعی
متناسب بودن فرم بینی با اجزای دیگر چهره منجربه افزایش و جذابیت چهره می شود.

در عمل بینی طبیعی باید زاویه های مناسب رعایت شود و بینی ، فرم شکیلی داشته باشد.

برخی از جراحان بینی درک درستی از طبیعی بودن بینی ندارند و در جراحی بینی طبیعی تنها مشکل مدنظر را برطرف می کنند در صورتی که در عمل زیبایی بینی طبیعی نیز اقداماتی جهت فرم دهی بینی انجام می شود.

در اصل جراح بینی طبیعی باید بتواند بینی را به گونه ای جراحی کند که علاوه بر رفع مشکلات بینی منجربه طبیعی و زیبا بودن فرم بینی نیز بشود.

بهتر است نمونه کارهای جراحان بینی را با یکدیگر مقایسه کنید تا از میزان مهارت جراح بینی در جراحی کردن بینی به صورت طبیعی مطلع شوید و در نهایت بهترین جراح بینی طبیعی را انتخاب کیند.