۲۴ مهر ۱۳۹۸
مهر ۲۴, ۱۳۹۸

جراحی بینی استخوانی

مهر ۲۴, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی : افراد از گذشته تا اکنون به زیبایی خود اهمیت داده و همواره به دنبال راهی برای زیباتر شدن بوده اند و روش های مختلفی را برای تحقق این امر انجام داده و می دهند که یکی از شایع ترین آن ها جراحی بینی می باشد. ( جراح بینی کرج )

بینی به دلیل اینکه در مرکز صورت قرار داشته و برجسته تر از سایر اجزا است بیشتر از اجزای دیگر موجود در چهره جلب توجه کرده و وجود ایراد در ظاهر آن به خوبی مشهود خواهد بود.

از طرفی اجزای صورت بر زیبایی یکدیگر تاثیر گذاشته و تنها در صورت داشتن تناسب با هم، منجر به زیبایی بیشتر چهره فرد خواهند شد، لذا در صورتی که هنگام ایستادن در مقابل آینه احساس می کنید که بینی تان دارای ایراد بوده یا با اجزای دیگر صورت تان در تناسب نیست می توانید برای برطرف کردن این ایرادات به جراحان زیبایی بینی مراجعه کنید، به شرطی که ایرادات و مشکلات مشاهده شده به دلیل وسواس فکری نباشد.

بینی استخوانی چه ویژگی هایی دارد؟
اولین مسئله ای که افراد باید در مورد بینی خود بدانند، نوع آن است که جراحان بینی با بررسی بینی به شما خواهند گفت که نوع بینی تان چیست.

نوع بینی عاملی است که در جراحی بینی محدودیت هایی ایجاد کرده و شدنی و نشدنی هایی برای جراح بینی به وجود می آورد که در برخی موارد دست او را بسته و به همین دلیل ایشان قادر به ایجاد نتایج دلخواه شما و حتی خود نخواهد بود.

باید بگوییم که اگر ساختمان بینی تان متشکل است از استخوان هایی محکم و قوی و میزان بافت چربی کم که پوستی نازک و با ضخامت کم روی آن را می پوشاند بینی تان استخوانی بوده و محدودیت زیادی برای جراحی بینی ندارد، زیرا استخوان های محکم بینی دست جراح بینی را برای ایجاد تغییرات باز گذاشته و پوست بینی تان این امکان را به افراد دیگر می دهد که تغییرات ایجاد شده در بینی شما را به خوبی مشاهده نمایند.

به همین دلیل است که در اغلب موارد نتیجه ای که از جراحی بینی استخوانی به دست می آید به مراتب بهتر و رضایت بخش تر از عمل جراحی بینی گوشتی است.

ایرادات بینی استخوانی چیست؟
ایراداتی که ممکن است در بینی های استخوانی وجود داشته باشند بسیار زیاد هستند ولی می توان گفت که شایع ترین مشکل موجود در این نوع بینی ها وجود قوز بر روی پل بینی می باشد، از دیگر ایرادات بینی استخوانی می توان به:

افتادگی نوک بینی
نامتقارن یا غیرقرینه بودن سوراخ های بینی
بیش از اندازه بزرگ بودن سوراخ های بینی اشاره کرد.
هزینه جراحی بینی استخوانی
تعیین هزینه جراحی بینی استخوانی برای هر فرد با توجه به میزان ایرادات بینی متفاوت بوده و مشخص نمودن آن پیش از معاینه بیمار توسط جراح بینی امکان پذیر نیست.

در صورت تمایل برای آگاهی از هزینه دقیق به مطب دکتر سیما منتظر لطف الهی مراجعه کنید.